Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Adamów

Adamów, mazowieckie

  • 820 000 zł
  • 90 m²
  • 9 111,11 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Wierzb...

Skontaktuj się

Dom Adamów

Adamów, mazowieckie

zaktualizowane:
16 maja 2026

820 000 zł

90 m²

9 111,11 zł/m²

Dom Adamów

Zaktualizowane: 16 maja 2026

820 000 zł 90 m² 9 111,11 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
1 300 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

1 300 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 820 000 zł (9 111,11 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 90 m², 3 pokoje (2 sypialnie), 2 łazienki; stan: nowy wykończony
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 1 300 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: woda miejska / wodociąg, oczyszczalnia przydomowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homelander Sp.z o.o., zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 880261

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom 108 m² na dużej działce 1300 m² | Las | Cisza i spokój

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom o powierzchni 108 m², położony na działce 1300 m² w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Dom posiada strych oraz piwnicę, a dodatkowym atutem jest przyczepa z dokumentami oraz miejsce dla gości na posesji. (...)

Agent

Katarzyna Wierzbicka

514 137...

514 137 679

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Wierzbicka

514 137...

514 137 679

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.